Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider

Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider
Jack Daniel's Winter
Jack Tennessee Cider

Być może to, że u nas szybciej spadnie deszcz niż będzie biało na święta sprawiło, że kolejna limitowana edycja likier Winter Jack nie trafiła oficjalnie na polski rynek. O śnieg już szybciej w Lynchburgu w stanie Tennessee, gdzie powstaje do dziś najlepsza whiskey na świecie.

Jack Daniel’s Old No. 7 najczęściej zalecany jest z kostkami lodu. Nawet likierowe Jack Daniel’s Apple i cynamonowy Jack Daniel’s Tennessee Fire zalecane są do podawania jako mocno zmrożone shoty. W rodzinnym dom Jacka stworzono recepturę, która oprócz jabłkowego ponczu zawierała przyprawy kojarzące się ze świętami.

Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider o niskiej zawartości alkoholu świetnie nadaje się do podania gościom i bliskim, z którymi zasiądziemy wygodnie w fotelach przy blasku ozdobionej choinki.

Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider
Przyjemnie rozgrzewa, zachwyca delikatnym aromatem, o przyjemnym pomarańczowo cynamonowym bukiecie, z goździkowym finiszem. Doskonała alternatywna do popularnych w naszych stronach grzańców.

Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider nawiązuje wyglądem do swojej poprzedniej edycji Winter Jack Tennessee Apple Whiskey Punch. Zimowo świąteczny klimat etykiety doceniają wszyscy. Trudno więc nie uznać jej za idealny prezent pod choinkę.

Zaokrąglone krawędzie butelki przywołują w pamięci, znane jeszcze z przełomów wieków edycje Jack Daniel’s Old No. 7.

Jack Daniel's Winter Jack Tennessee Cider

Popularne posty